Kariera


Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Praktyka prawnicza


Kancelaria oferuje możliwości rozwoju zawodowego studentom i absolwentom wydziałów prawa, którzy chcą zdobyć doświadczenie oraz doskonalić umiejętności praktyczne.

Program praktyk w kancelarii jest szansą dla studentów i absolwentów prawa na zdobycie praktycznego doświadczenia. Daje on przede wszystkim możliwość poznania realiów pracy w kancelarii prawniczej.

Przebieg praktyki

Obszar prac dobierany jest indywidualnie do każdego praktykanta pod kątem jego osobistych umiejętności oraz potrzeb.

 1. 1
  Okres trwania praktyki

  Zasadniczo program praktyk rozpoczyna się w lipcu i trwa do końca września danego roku, aczkolwiek możliwe są też inne terminy, poza okresem wakacyjnym. Praktykanci zatrudniani są na okres czterech tygodni i w tym czasie mają szansę zdobyć szeroką wiedzę na temat różnych aspektów życia zawodowego prawnika.

 2. 2
  Czas trwania praktyki

  Praktyki w kancelarii trwają z reguły jeden miesiąc. Najlepsi praktykanci mają szansę przedłużenia okresu praktyk, jak również rozpoczęcia trzymiesięcznego stażu po ukończeniu studiów. Pomyślnie zakończony staż otwiera możliwość nawiązania stałej współpracy z kancelarią.

 3. 3
  Charakter pracy w ramach praktyki

  Studenci i absolwenci, odbywający praktykę, otrzymują zlecenia od prawników odpowiedzialnych za koordynowanie ich pracy. Prawnicy ci odpowiedzialni są za wprowadzenie praktykanta do kancelarii i wdrożenie go w wewnętrzny system pracy. Wykonywane zadania związane są z bieżącymi potrzebami kancelarii oraz odpowiadają umiejętnościom praktykanta.

Wymagania

Dążeniem naszej Kancelarii jest dostarczanie najwyższej jakości usług prawnych zgodnie z potrzebami klientów. W związku z tym, przy naborze pracowników staramy się pozyskać najzdolniejszych absolwentów. Program przeznaczony jest dla studentów spełniających następujące kryteria:

 • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym terminologii prawniczej
 • Ukończony min. IV lub V rok studiów prawniczych
 • Samodzielność i dobra organizacja pracy
 • Umiejętność pracy w zespole
ZOSTAŃ PRAKTYKANTEM

Zainteresowanych praktykami prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres Kancelarii lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Prosimy o zamieszczenie w CV i podpisanie klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883 ze zm.).

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  Adres:

  ul. Grudziądzka 12/1, 82-500 Kwidzyn

  Telefon:

  606 690 241

  Email:

  bolkowski@bolkowski-legal.pl