O kancelarii


Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Historia kancelarii

Kancelaria Adwokacka Bołkowski&Bołkowski została założona w 1980 r. przez Marka Bołkowskiego i była jedną z pierwszy kancelarii na terenie Kwidzyna i okolic. Z czasem kancelaria stała się firmą rodzinną i zdobyła szerokie grono klientów od osób indywidualnych, przez małe firmy, aż po duże krajowe przedsiębiorstwa

Nasz zespół

Pracownicy naszej kancelarii to adwokaci z licznymi sukcesami na koncie. Każdy z naszych pracowników biegle włada językiem angielskim co umożliwia nam również prowadzenie spraw podmiotów zagranicznych. Obecnie w naszej kancelarii pracują:

 • Marek Bołkowski - adwokat
 • Łukasz Bołkowski - adwokat
 • Monika Bołkowska - adwokat
 • Tomasz Wilke - radca prawny

Co możesz dzięki nam zyskać?

Kancelaria Bołkowski&Bołkowski oferuję Ci więcej niż standard. Rozumiemy naszych klientów dlatego dajemy im wszystko czego tylko mogą potrzebować w zakresie obsługi prawnej.  
Skuteczną pomoc prawną
Lata pracy oraz tysiące przeprowadzonych spraw pozwoliły nam osiągnąć najwyższy poziom usług prawnych. Nasza wiedza i doświadczenie są do Twojej dyspozycji.
Bezpieczeństwo
Zapewniamy kompleksową opieką prawną dla firm oraz osób prywatnych. Z nami nigdy nie zostaniesz na lodzie.
Rodzinną atmosfere

Zawsze dbamy o to aby nasz klient czuł się w naszym towarzystwie pewnie i bezpiecznie. Jesteśmy firmą rodzinną i wiemy jak ważny jest odpowiedni klimat współpracy.

SZUKASZ POMOCY PRAWNEJ W SPRAWACH KARNYCHCYWILNYCHRODZINNYCHADMINISTRACYJNYCH?

Switch The Language

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  Adres:

  ul. Grudziądzka 12/1, 82-500 Kwidzyn

  Telefon:

  606 690 241

  Email:

  bolkowski@bolkowski-legal.pl